Про компанію

Якщо ви замислюєтеся про покупку нового автомобіля Ford, то ми пропонуємо вам звернутися в нашу компанію. "Автопалац Тернопіль" - офіційни дилер автомобілів Ford в Тернопільському регіоні. У нашому дилерському центрі ми запропонуємо вам цілий комплекс послуг з продажу машин відомої американської марки Ford, їх сервісного обслуговування та ремонту будь-якої складності. Ставши клієнтом "Автопалац Тернопіль", ви зможете скористатися всіма перевагами, які ми надаємо нашим клієнтам.

thumb_15834_dc_car_gallery_big.jpeg

Новий автосалон оформлений відповідно до високих європейських стандартів, тут створені найкращі умови для того, щоб зробити покупку автомобіля одним з радісних подій життя!
В автосалоні можна придбати всі представлені в Україні моделі і модифікації бренду Ford.
Кожен відвідувач автосалону може не тільки ближче розглянути подані моделі, але і провести їх тест-драйв. А, як відомо, тест-драйв - відмінний спосіб на особистому досвіді визначиться в тому, наскільки обраний автомобіль відповідає потребам.

avtoservis-ford-v-svao-vdnkh-alekseevskaya-tseny-na-remont-ford-v-moskve.jpg

Наш сервісний центр пропонує повний комплекс послуг з ремонту та обслуговування вашого автомобіля від діагностики до ремонту будь-якої складності. Професійна команда фахівців виконає роботи в найкоротші терміни. Скрасити очікування ви можете в комфортній клієнтської зоні з wi-fi і горнятком ароматної кави, а для малюків передбачена дитяча зона.

03.jpg

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «Автопалац Тернопіль», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― FordAssistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

 

Спробуй Ford

Запис на тест-драйв проводиться за телефоном (097) 559-33-33

Ми завжди раді Вам!